Betpapel71 Giriş – Betpapel71.com Güncel Adres

Betpapel71 Giriş – Betpapel71.com Güncel Adres

Betpapel güncel giriş adresi değişikliğe uğramıştır. Betpapel71 olarak değişen adres bilgisi sosyal medya platformları üzerinden duyuruldu. Betpapel71.com’ u adres çubuğuna yazarak Betpapel’ e giriş sağlayabilirsiniz ya da bu sitede üzerinde bulunan Betpapel’ e giriş yap butonuna tıklayarak güvenli giriş işlemini gerçekeleştirebilirsiniz.

Betpapel Giriş Adresi

Betpapel giriş adresleri değişikliğe uğradı. Betpapel giriş adresi B T K tarafından uygulanan erişim engelinin ardından değişmektedir. Belirsiz aralıklarla olan bu durumun sebebi ise firmanın yasa dışı bir konumda bulunmasıdır. Firma bu engellemenin ardından güncel giriş adresinde değişikliğe gider. Bu değişikliklerle erişim engeli aşılmakta ve hizmete kalındığı yerden devam edilmektedir. Firma bu adres değişikliklerini de sosyal medya hesapları ve kullanıcılarının cep ve e mail adreslerine ileti ile paylaşmaktadır. Firma ayrıca bu değişiklikleri mobil giriş uygulaması üzerinden kullanıcılarına bildirim olarak yollamaktadır. Bu değişimleri hızlıca takip edebilmek için bu platformların ve uygulamanın anlık bildirimlerini açık tutmanız gerekmektedir.

Betpapel Kayıt Silme

Betpapel kayıt silmek istiyorsanız ilk olarak firmanın güncel giriş adresine sahip olmanız gerekmektedir. Bu adrese giderek normal şekilde firmaya giriş yapmalısınız. Ardından hesabım sekmesinden kayıt silme linkine tıklamalısınız. Sistem bu aşamadan sonra kayıt olurken verdiğiniz e mail adresinize onay maili göndermektedir. Bu maili onayladıktan sonra gerisin geri sisteme aktarılırsınız. Sistem son kez sizden üyelik bilgilerinizi girmenizi isteyecektir. Ardından da kayıt silme işleminizi tamamlanmış olmakta. Eğer müşteri destek hattını kullandıysanız da bu platform üzerindeki yazışmalarınızı geri alabilirsiniz. En geç 3 iş günü içerisinde hesap bilgilerinizin yanında sisteme yatırdığınız ve çektiğiniz meblağlar da silinmekte.

Betpapel Lisans Bilgileri

Betpapel lisans bilgilerine en hızlı şekilde firmanın güncel giriş adresine giderek öğrenebilirsiniz. Betpapel lisans bilgilerini site adreslerinden zorunlu olarak yayınlamaktadır. Bahsedilen bu lisansları alabilmek zordur. Fakat bu zorluğu aşan betpapel ailesi yasal zorunluluk olarak bu lisansları ve damgaları sitelerinde logo olarak yayınlamak zorundadır. Bilindiği üzere ülkede canio vb. Bahis firmaların işletim yapması yasaktır. Fakat betpapel yurt dışında çeşitli ülkelerde iş yapan ve gerekli ticari belgelere ve lisanslara sahip bir firmadır. Yasa dışı olma durumu yalnızca t c içinde geçerlidir. Yakın zamanda t c’ de de bir büro açma niyetinde olan firma bu büro üzerinden kendine eleman bulmak niyetindedir.

Etiket: betpapel 71, Betpapel71, betpapel71.com